Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Доцент кафедри людських ресурсів і організаційної динаміки Університету Калгарі (Канада) Пірс Стіл (Pіers Steel) написав книгу, присвячену проблемі людської повільності.

У книзі за назвою "Рівняння повільності: Сьогоднішні проблеми завтрашнього дня" (The Procrastіnatіon Equatіon: Today's Trouble wіth Tomorrow) Стіл запропонував рівняння, що пояснюють, чому люди воліють не займатися справами відразу, а відкладати їх на більш пізній час.

 

Рівняння має вигляд U=EV/ІD, де U - це бажання виконати певну роботу. Воно рівняється ступені очікування успіху (E), помноженої на цінність результату (V) і розділеної на добуток ступеня терміновості роботи (І) та індивідуальної чутливості до затримок (D).

Стил упевнений, що існуюча думка, згідно з якою повільні люди є або педантами, або просто ледачі, невірна. На його думку, хронічно повільні люди, які становлять біля п'ятої частини населення Землі, просто занадто імпульсивні та розсіяні й постійно відволікаються на сторонні речі, замість того щоб займатися справою.

Насправді ж, як стверджує Стіл, вони справді хочуть виконати ту або іншу роботу, на відміну від ледачих людей, які намагаються будь-якими способами її уникнути. Проте зробити що-небудь їм заважає вже згадана природна імпульсивність, через яку вони воліють братися тільки за ту роботу, що принесе негайний результат, що й відбиває виведена вченим формула.

 За матеріалами: Lenta.ru

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше