Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Майже два роки готувались до цієї події юні літератори і журналісти, митці пензля і фото та авторської пісні. За цей час обдаровані хлопчики і дівчата поліського краю мали змогу надрукувати свої твори у багатьох обласних та всеукраїнських виданнях і навіть у літературно-мистецькому журналі-газеті для школярів «Сузір’я». А ось юна рівненчанка  Ольга а   Росоловська у серії “Бібліотечка Малої академії літератури і журналістики» цього року видала аж дві книги з доволі цікавими назвами: «Посварилась гарбузиха»  і «В гостях у барвінка». У цій же серії побачила світ перша книжечка «До небес я ручки зношу» рівненської школярки Тетянки Царук.

 

 

 

 Неперевершеним досягненням юних обдарувань Рівненської області була їх участь у  Міжнародному фестивалі юних поетів і прозаїків, митців фото і малюнку та авторської пісні «Рекітьське сузір’я», а також презентації Міжнародної громадської творчої організації МАЛіЖ у столичному Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» до якої рівненська делегація урочисто передала велике художнє полотно із портретом Петра Могили, засновника цього престижного і знаного у всьому світі вищого навчального  закладу. А художні твори прочитані  на сцені НУКМА талановитими прозаїками і поетами Рівненщини визнані журі найкращими.

Така висока оцінка буквально окрилила молодих літераторів  та журналістів. Відтак у багатьох школах Рівненщини, засновано літературно-мистецькі осередки, які немов потічки влилися в обласне відділення МАЛіЖ.

     З великим нетерпінням дорослі і малі, громадські керівники і благодійники очікували офіційного відкриття відділення МАЛіЖ  в рівненському обласному центрі. І ось цей день настав.

      Минулої неділі у актовій залі медичного ліцею, голці як кажуть, впасти було ніде. Серед поважних гостей були переможці та лауреати багатьох літературно-мистецьких конкурсів та фестивалів із Львівщини, Одещини, Закарпаття…

     Величне й незабутнє творче дійство, присвячене відкриттю відділення МАЛіЖ у Рівненській області, розпочалося за традицією із молитви та благословення на творчу працю архієпіскопа Рівненського і Острозького, кандидата богословських наук Варфоломія.  Пролунав також і гімн МАЛіЖ під звуки якого на сцену було внесено прапор Малої Академії літератури і журналістики, який   виготовлено для Рівненського відділення завдяки благодійникам.

        Справжній митецький хист, неперевершену творчу майстерність виявили талановиті діти оприлюднюючи свої прозові та поетичні твори, виконуючи пісні та представляючи художні полотна та фото. Майже всі вони за рекомендацією своїх наставників-вчителів були прийняті до Малої академії літератури і журналістики. Членські  посвідчення та значки їм особисто вручав сам керівник Міжнародної творчої організації – ректор МАЛіЖ, письменник, заслужений журналіст України Василь Тарчинець. У цей день 60 школярів області стали спілчанами МАЛіЖ.

    

Попереду у них велике, неповторне і змістовне творче життя – участь в конкурсах і фестивалях, стажування в обласних, всеукраїнських та міжнародних засобах масової інформації. Нехай вам щастить і таланить юні таланти Рівненщини.

     На знімках: учасники відкриття відділення МАЛіЖ у Рівненській області на презентаційній  сцені.

                                       Прес-служба
     Малої академії літератури і журналістики

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше