Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук узяв участь у міжнародній конференції "Еліти, публічний діалог і реформа вищої освіти", яка відбулась у Варшаві (Польща). Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України.

Науковці Польщі, Білорусі, Росії, США, Нідерландів, Словаччини, України обговорили питання ролі керівництва університету в розбудові університетської автономії та ліберального навчання в країнах Східноцентральної Європи, зокрема в Україні.

Міністр Іван Вакарчук виступив з доповіддю "Університетська автономія і реформа вищої освіти. Ситуація в Україні" та провів дискусію на цю тему. Він наголосив на важливості реформи вищої освіти нашої країни, що відбувається на основі наукового прогнозування результатів, збереження і розвитку досягнень національної освіти і духовної культури. "Сьогодні ми можемо з певністю констатувати, що Міністерство освіти і науки змогло не лише забезпечити рівний доступ усім абітурієнтам до вищої освіти, вища освіта стала більш доступною і для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, людей з особливими потребами", - під час свого виступу відзначив міністр.

Цього року Міністерство освіти і науки України розпочало реалізацію масштабних реформ, і реформи вищої освіти викликали чи не найбільший резонанс. МОН реалізовує поставлені важливі завдання, спрямовані на підвищення якості освіти та освітніх послуг, розвитку науки та наукових досліджень в університетах. "Усі кроки Міністерства освіти і науки України, всі пропозиції та новації підпорядковані головній меті - забезпеченню громадянам рівного доступу до якісної освіти", - наголосив Іван Вакарчук. При проведенні всеохопного тестування було забезпечено прозорий, рівний, справедливий і зрозумілий доступ до вищої освіти, що значною мірою позитивно вплинуло на рівень довіри та підтримки реформ громадськістю.

Створення єдиного мовного простору, на думку Івана Олександровича, дасть можливість забезпечити мобільність студентів і викладачів, поглибити співпрацю між університетами на міжрегіональному рівні, а також утвердити державну мову у вищій школі та суспільстві.

Насамкінець Міністр Іван Вакарчук сказав: "Ми маємо політичну волю, а також сприйняті українською спільнотою якісно і чітко розроблені стратегічні та тактичні плани як зберегти і примножити здобутки вищої освіти та науки, як забезпечити наших громадян якісними освітніми послугами, і на цій основі - активно працювати на майбутнє України і об'єднаної Європи".

За матеріалами: МОН Украины

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше