Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться проведенням тестування з всесвітньої історії. У понеділок участь у тестуванні мають намір взяти 10 тисяч абітурієнтів.
У середу 18 червня відбудеться зовнішнє оцінювання з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 66 тисяч вступників.
Значно більше абітурієнтів виявили бажання скласти тест з історії Україні, який входить до трійки найбільш популярних тестів у 2014 році. Для участі у ЗНО з історії України зареєструвалися майже 175 тисяч абітурієнтів. Цього року тестування з історії України буде проведено впродовж одного тестового дня - 20 червня.
9_312-001_iТретій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться проведенням тестування з всесвітньої історії. У понеділок участь у тестуванні мають намір взяти 10 тисяч абітурієнтів.
У середу 18 червня відбудеться зовнішнє оцінювання з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 66 тисяч вступників. Значно більше абітурієнтів виявили бажання скласти тест з історії Україні, який входить до трійки найбільш популярних тестів у 2014 році. Для участі у ЗНО з історії України зареєструвалися майже 175 тисяч абітурієнтів. Цього року тестування з історії України буде проведено впродовж одного тестового дня - 20 червня.

http://osvita.ua/test/41613/

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше