Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Президент України підписав закон «Про вищу освіту»Про це у четвер, 31 липня, на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Як повідомляє портал ZAXID.NET, закон визначає принципи та шляхи реалізації державної політики у сфері вищої освіти, рівні і ступені вищої освіти, органи управління в галузі вищої освіти та їх повноваження, стандарти освітньої діяльності, порядок ліцензування вищих навчальних закладів та акредитації спеціальностей, основи створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Закон передбачає ліквідацію рівнів акредитації вищих навчальних закладів, введення академічного та першого наукового ступеня - доктор філософії, створення Національного агентства з якості вищої освіти та незалежних установ оцінки та забезпечення якості вищої освіти.

 

Також ним передбачено заходи щодо соціального захисту студентів, додаткові заходи для наукової роботи вищих навчальних закладів, а також можливість залучення коштів бізнесу для розвитку вищої освіти.

Відповідно до закону, університетам дозволяється працювати з нематеріальними активами у формі інтелектуальної власності, створювати мережі регіональних дослідницьких університетів.

З основними положеннями закону можна познайомитися за посиланням.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше