Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
 Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук звернувся до ректорів вищих навчальних закладів з ініціативою розпочати утвердження державної мови у вищих навчальних закладах із національної програми динамічного "перехресного" обміну викладачами та студентами між вищими навчальними закладами з різних за мовним домінуванням регіонів країни.

Такий обмін, на думку міністра, повинен сприяти подоланню "смуги мовного відчуження" та мовних бар'єрів: "Є чимало традиційних форм для такого обміну: стажування, наукові семінари та конференції, спільні наукові дослідження. На мою думку, обмін взаємними тижневими чи двотижневими візитами відомих професорів із різних ділянок фізико-математичних, природничих та гуманітарних наук вигідно доповнить усталені форми академічного обміну. Лекції та семінари відомих "гостьових" професорів суттєво стимулюватимуть міжуніверситетську співпрацю", - зауважив Іван Вакарчук.

В листі запропоновано обриси "дорожньої карти" спільних дій для забезпечення переходу до викладання українською у всіх навчальних закладах до 2012 року. Міністр Іван Вакарчук звертається до керівників навчальних закладів з проханням висловити своє бачення запропонованої ініціативи.

За матеріалами: МОН Украины

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше