Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Міністр освіти і науки Сергій Квіт вважає, що разом із переходом на 12-ти річну школу держава має змінити матеріально-технічну базу, збільшити оплату праці вчителів та реформувати мережу шкіл. Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна, відповідаючи на питання про ключові зміни, що передбачає закон "Про освіту".

"Головне - це створення цілісної картини. Мова буде йти про всі рівні освіти: дошкільну, позашкільну, середню, вищу освіту, освіту впродовж життя - підвищення кваліфікації, перекваліфікація - туди буде входити все. Це не так просто зробити", - зазначив міністр.

За його словами для того, щоб реформувати освіту в Україні, неможливо придумати якусь оригінальну ідею і тоді все зміниться.

"У нас є вже дуже хороший закон про вищу освіту. Але одна справа - проголосувати за один раз, а інша справа - імплементувати, тобто, змінити академічну культуру, спосіб життя. Те, що стосується середньої освіти, шкіл, то без збільшення фінансування можна зробити тільки дещо. Якщо університети самі собі можуть давати раду багато у чому, то школи так не можуть. Держава і місцеві громади повинні опікуватись ними - це питання розподілу повноважень", - наголосив Квіт.

http://osvita.ua/school/reform/46546/

 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше