Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Цьогорічна вступна кампанія відрізнятиметься від попередніх більшою структурованістю, прозорістю, а також буде зрозумілішою для абітурієнтів. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час прес-конференції, присвяченій викликам і перспективам проведення вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання.


Водночас, за словами міністра, через внесення законопроекту, яким передбачено дозвіл використання сертифікатів ЗНО минулих років, зареєстрованого народним депутатом Олександром Співаковським, виникла загроза самій системі зовнішнього незалежного оцінювання.


"Ми не можемо допустити, щоб абітурієнти знаходились в нерівних умовах. Подібні рішення перевішують ідею зовнішнього незалежного оцінювання, яка була створена для максимально чесного, прозорого і зрозумілого вступу до ВНЗ", - підкреслив міністр.


Сергій Квіт також нагадав, що нинішнє керівництво МОН на початку своєї діяльності відмінило рішення попередників стосовно використання результатів ЗНО минулих років при вступі до вищих навчальних закладах.


Він зазначив, що система зовнішнього незалежного оцінювання повинна розвиватися разом із процесом реформування університетів.

http://osvita.ua/vnz/consultations/46662/


Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше