Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Міністерство освіти і науки України затвердило додатковий параграф до підручника з історії України для 11 класів про Євромайдан та агресію Росії, який буде використовуватися вчителями вже в цьому навчальному році, а також відповідні методичні матеріали для педагогів.

Про це на прес-конференції у п'ятницю заявив заступник міністра освіти Павло Полянський, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Вони (доповнення — "24") схвалені і будуть використовуватися вже з цього навчального року. Це передбачено змінами, які ми внесли в програму, науково-методична комісія з фахівців дала схвальний відгук, і це є легалізованим продуктом, створеним вченими і формалізованим міністерством", — заявив Полянський.

Він також зазначив, що параграф до підручника історії та методичні матеріали вже найближчим часом з'являться — на сайті міністерства, в соціальних мережах і в усіх українських школах.

Заступник міністра освіти також додав, що сфера освіти також стала частиною інформаційної війни.

http://24tv.ua/news/showNews.do?pidruchnik_z_istoriyi_ukrayini_dopovnili_paragrafom_pro_yevromaydan_krim_ta_donbas&objectId=561628

 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше