Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
 Помер відомий український письменник Павло Загребельний. Письменнику було 84.

Останні роки він хворів і практично не виходив з дому. Перу класика української літератури належать близько 20 романів. Найпопулярніші серед них - "Диво", "Тисячолітній Миколай", "Я - Богдан", і, звичайно, "Роксолана".

Книги Загребельного друкують масовими тиражами, вони виходять в перекладах іншими мовами. За його творами зняті фільми і поставлені п'єси. Прощання з Павлом Загребельним відбудеться в четвер опівдні в Клубі Кабміну.

Президент України Віктор Ющенко висловив свої співчуття у зв'язку зі смертю видатного українського письменника Павла Загребельного. Про це повідомила прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

"На 84 році пішов з життя видатний український письменник, Герой України, лауреат Державної премії СРСР, Шевченківської премії, багаторічний народний депутат України Павло Загребельний. Видатні твори Павла Архиповича стали улюбленими для декількох поколінь", - відзначив В.Ющенко.

"Його громадянська позиція завжди буде прикладом для українців, а творчість надихатиме до дій. ... Важко переживати такі втрати українських світочів", - додав Президент.

Нагадаємо, про смерть П.Загребельного стало відомо сьогодні від Голови Верховної Ради Володимира Литвина. Депутати пошанували пам'ять покійного хвилиною мовчання.

За матеріалами: Новий канал

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше