Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Майбутні абітурієнти готуються до зовнішнього оцінювання, проходячи спеціальні тренувальні тести в режимі онлайн. На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.lvtest.org.ua) за останні два місяці комп'ютерне тестування пройшли п'ятдесят тисяч українців, із них 74 особи показали максимальний результат. Про це повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Комп'ютерне тренувальне тестування за змістом і за формами завдань є максимально наближене до тестів зовнішнього оцінювання та безкоштовно доступне для всіх охочих. Тестування в інтернеті можна проходити кілька разів: щоразу програма генеруватиме новий тест та перевіряє роботу учасника, який побачить, які теми він вже добре засвоїв, а над якими ще треба попрацювати.

Крім того, нагадаємо, що майже 180 тисяч майбутніх абітурієнтів протягом осені 2008 року зареєструвалося для участі у пробному зовнішньому оцінюванні. Для його проведення 9-ма регіональними центрами оцінювання якості освіти створено по всій Україні 818 пункти тестування.

Власне пробне тестування, в умовах, максимально наближених до справжніх, пройде двома сесіями. 14 березня учасники ознайомляться з процедурою тестування з української мови та літератури, історії України, біології, географії, а за тиждень - 21 березня - іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська), математики, хімії та фізики.

Нагадаємо, що до 3 березня триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року. Станом на 8 лютого вже зареєструвалося 140 тис. осіб. Зовнішнє тестування, проходження якого є обов'язковою умовою для вступу до вищих навчальних закладів, відбудеться цьогоріч з восьми предметів у період з 6 травня до 5 червня.

За матеріалами: УЦОЯО

 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше