Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

__1У відділі обслуговування документами іноземними мовами Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація нових надходжень для підготовки позакласних заходів з англіської мови. Присутніми були вчителі англійської мови, які з цікавістю прослухали інформаційне повідомлення та з задоволенням переглянули запропонований огляд найновіших видань по темі.
Сучасна школа має великий досвід проведення освітньо-виховної роботи з іноземної мови, яка становить частину єдиного навчально-виховного процесу.

 

Позакласну роботу можна визначити як систему неоднорідних за змістом, призначенням та методикою проведення освітньо-виховних заходів, що виходять за межі обов'язкових навчальних програм. Позакласна робота з англійської мови вирішує такі завдання: удосконалення знань, навичок і вмінь, набутих на уроках; розширення світогляду учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові та поваги до людей свого краю та країни, мова якої вивчається.
Важливим фактором успішного виконання цих завдань є врахування психолого-педагогічних особливостей навчання іноземних мов на різних ступенях. Знання властивостей особистості того чи іншого віку дає можливість правильно визначити зміст і форму позакласної діяльності.
Нова література для підготовки позакласних заходів з англіської мови  from Rivne Regional Universal Scientific Library.
Вже доброю традицією стала співпраця з викладачами. Працівники відділу завжди чекають і запрошують до співпраці молодих спеціалістів. Адже запропонований матеріал допоможе у проведенні нестандартних та цікавих уроків.
http://libr.rv.ua/ua/news/3405/

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше