Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

237Віртуальна виставка книг, періодики та інтернет-матеріалів архівних документів, що присвячена 30-й річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС (26 квітня 1986 р.) на сайті Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки http://libr.rv.ua/ua/virt/141/ .
В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогади про які пронизують серце гострим болем. Одна з них – найбільша техногенна радіоекологічна катастрофа XX ст. – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Трагедія, в епіцентрі якої опинилась Україна, стала ознакою і виміром людського горя, людської долі, людського життя.


Лише після здобуття Україною державного суверенітету та прийняття у січні 1994 р. Закону «Про державну таємницю», який заборонив засекречування будь-яких відомостей про стан навколишнього природного середовища та екологічні катастрофи, з’явилась реальна можливість зробити документи радянських органів державної безпеки та архівних установ щодо аварії на ЧАЕС відкритими для широкого кола.
Бібліографи нашої книгозбірні підготували віртуальну виставку до цієї страшної дати: книги, статті, матеріали з інтернет-ресурсів - http://libr.rv.ua/ua/virt/141/

 

 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше