Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Сценарій випускного вечора.

Церемонія нагородження  «Українська перлина 2016» 


Твердохліб Г. В.

вчитель – олігофренопедагог,

вчитель-методист

Чиж О. Г.

вихователь ГПД

спеціаліст

І кваліфікаційної категорії

Глазкова С.В.

вчитель - олігофренопедагог

 

Фон про школу. Слайд-шоу «Шкільні роки», інтерв’ю у вчителів

Фанфари

Голос за кадром. Колись славнозвісний письменник Вільям Шекспір сказав такі слова: «Усе наше життя – це гра, а ми в ній всі актори!». За своє коротке життя ми встигаємо виконати масу різних ролей: роль сина чи доньки, закоханого підлітка, люблячої дружини чи чоловіка, матері чи батька, а може навіть і знаменитості світового масштабу…

Під музику виходять ведучі

Ведуча: Lady’s and gentlemen’s! Parents and teachers! Boys and girls!

Ведучий: Пані та панове! Батьки та вчителі! Хлопці та дівчата!

Ведуча: Ми раді вітати вас у цьому святковому залі.

Ведучий: В час весняного буяння земля вкривається рясним цвітом, а душа кожної людини наповнюється силою земної краси та пробуджує паросток творчої наснаги.

Ведуча: Під небом купола зібрала нас ця мить,

І хвилюванням сповнила родинним,

Щемною радістю під серцем щось бринить

Бо випускний із зір до нас прилинув.

Ведучий: Засяяв день сьогодні в центрі променисто,

Зібрались тут перлиночки іскристі

Щоб всім свої таланти показати

Ведуча: Кожна наша дитина є цінною перлиною у Всесвіті, яка несе в собі заряд позитивної енергії, краси, таланту та неповторності. Вона є дорогоцінним скарбом нашої рідної України. Її блиск навчає людей пізнати найкращі людські чесноти, дарувати любов і радість один одному.

Ведучий: Щоб розкрити її неповторність, треба пройти нелегкий шлях навчання, самовдосконалення та самореалізації. Наші випускники почали свій творчий шлях в РНРЦ «Особлива дитина».

Ведуча: Саме сьогодні вони триматимуть в руках свою головну нагороду, до якої йшли довгі 9 років – свідоцтво про закінчення базової середньої освіти та знак визнання своїх талантів і неповторності.

Ведучий: То ж запрошуємо на церемонію нагородження «Українська перлина 2016» її номінантів.

Ведуча: То ж зустрічаймо наших кращих із кращих, найталановитіших, найсучасніших, найактивніших номінантів бурхливими оплесками.

Ведучий: На червону доріжку запрошуються…

Звучить музика. Ведучі по списку оголошують випускників

Ведуча: Шановна публіко! Ми хочемо, щоб сьогодні ви поринули у світ феєрії, свята і отримали незабутні враження від нашої церемонії «Українська перлина 2016».

Ведучий: Саме тому, для відкриття нашої церемонії «Українська перлина 2016» ми запрошуємо найпрекрасніше, найпривабливіше, найзворушливіше, найкреативніше, сучасне, завжди молоде й енергійне тріо, дійсно українських красунь, нашого центру: директора та її надійних помічників – завучів.

Завуч 1: Як непомітно роки промайнули,

Сьогодні вийшли ви на шкільний поріг

Позаду залишилося дитинство,

Попереду – життєвий шлях проліг.

Завуч 2: Буяє світ у зелені, в цвіту,

Оновлюється вся наша країна.

Своє майбутнє, зміну молоду,

Випускників вітає Україна!

Директор: Церемонія нагородження «Українська перлина 2016» оголошується відкритою.

Ведуча: Вітай, Україно,

Сьогоднішню талановиту зміну

Хай гордо й заклично

Державний Гімн звучить велично!

Звучить Гімн України

Ведуча: Дорогі випускники! Цієї миті ви чекали довгі 9 років. І от вона настала. Ваш шлях у чудовій країні знань завершено і оцінено. І, як результат цього довгого шляху – свідоцтво про закінчення базової середньої освіти.

Ведучий: Слово для зачитування наказу по школі «Про здобуття спеціальної базової середньої освіти» надається заступнику директора.

Завуч зачитує наказ

Ведуча: Віддаляєтесь ви від дитинства,

Від років шкільних своїх.

Вас майбутнє чекає незвідане,

Аж ніяк не спільне для всіх.

І життя вам влаштує іспити,

Вже свої, а не ті, шкільні.

Ведучий: І дитинство тепер лиш насниться,

Бо про нього забути час.

Хай життя починається з слави,

Яку ви заслужили у нас.

Ведуча: Ви показали свій хист та уміння

Дізнались, що важать бажання, терпіння,

Хочемо вам від душі побажати

Ясний вогонь мистецтва тримати.

Ведучий: То ж приступаємо до церемонії вручення документа про освіту та нагороди «Українська перлина 2016».

Ведуча: Для вручення документа про освіту запрошуємо директора _________ та вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Театральне обдарування» вчителя української мови та літератури ___________.

Ведучий: Про цього номінанта можна сказати так: справжній театральний початківець, адже з самого дитинства він грав цікаві ролі в іграх з акторською майстерністю, брав активну участь в міському проекті «Рівне читає «Пригоди Тома Сойєра» в рамках проекту «Велике читання»», виступав на шкільних святах та творчих заходах. Юнак завжди усміхнений, добрий, толерантний та надзвичайно креативний у житті. Він – природжений артист.

Ведуча: То ж запрошуємо до отримання нагороди ____________.

Ведучий: За наступного номінанта можна сказати так: точний, відповідальний, вміє чітко прораховувати все, навіть свій час. Передбачити наслідки своєї діяльності. Він захоплюється архітектурним малюванням та дизайном. Одним словом – справжній арифметичний критик.

Ведуча: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації  «Арифметичний критик» запрошуємо вчителя математики  _____________.

Ведучий: Та нашого неперевершеного «Арифметичного критика» ______________.

Ведуча: Наступна наша учасниця закохана у природу. Її цікавить все: дзюрчання струмка, спів солов’я, захід сонця. Чому літає метелик і кажан спить вниз головою? Її постійне «Чому?» спонукало вчителя завжди тримати руку на пульті природничих новинок. Вона – справжній «Юний природознавець».

Ведучий: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Юний природознавець» запрошуємо вчителя географії та природознавства __________________.

Ведуча: Зустрічаймо бурхливими оплесками нашого юного природознавця ____.

Ведучий: Цей юнак справжній експериментатор. Як і де застосовувати кухонну сіль, лимонну кислоту, марганцівку, пральний порошок та багато інших органічних речовин можете залюбки звертатися за порадою до нього. Адже він – справжній алхімік. На у роках хімії та фізики він допомагав вчителю проводити досліди. І його майбутня професія пов’язана з цими науками.

Ведуча: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Майбутній алхімік» запрошуємо вчителя хімії та фізики _________________.

Ведучий: Та нашого юного алхіміка _________________.

Ведуча: Наші вчителі не тільки дають дітям міцні знання, а й розкривали їх потенційні можливості і таланти, показуючи їм приклад.

Ведучий: То ж запрошуємо наших креативних вчителів з подарунком для випускників.

Сценка від вчителів

Ведуча: Для вручення документа про освіту запрошуємо директора _________ та вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Справжній джентельмен» вчителя англійської мови _________________.

Ведучий: Наш наступний домінант надзвичайно вихований та толерантний юнак. З повагою та галантною чемністю ставиться до осіб жіночої статі, завжди усміхнений та ввічливий. Про нього можна сказати: сильний, життєрадісний, енергійний. Ну… просто справжній джентельмен.

Ведуча: Запрошуємо до отримання нагороди _______________.

Ведучий: Про цього юнака можна сказати так: відкритий, доброзичливий, справжній джентльмен. Захищає та підтримує дівчат, розважає їх. А головна його прикраса – чуйне серце. Старається підтримати, заспокоїти коли у когось якісь негаразди.

Ведуча: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Чуйне серце» запрошуємо класного керівника _______________.

Ведучий: Зустрічайте бурхливими оплесками нашого наступного номінанта _______.

Ведуча: Про цього юнака можна сказати так: сучасний, відвертий у спілкуванні, товариський, справжній патріот своєї держави. Він має загострене почуття справедливості, однак завжди прийде на допомогу слабшому. Найбільше йому подобались уроки історії, так як хлопчина цікавиться історією не лише рідного краю, а й усієї України.

Ведучий: То ж до вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Знавець Феміди» запрошуємо вчителя історії та правознавства _______________.

Ведуча: До отримання нагороди запрошуємо _________________.

Ведучий: Наші вчителі надзвичайно гумористичні люди. То ж випускники на уроках, крім знань, отримували максимум емоційного задоволення. І неперевершеним у цій галузі є наш історик ________________.

Гуморески від вчителя

Ведуча: Для вручення документа про освіту запрошуємо директора __________ та вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Олімпійська надія» вчителя фізичної культури ___________________.

Ведучий: Цей хлопчина своєю посмішкою запалює серце оточуючих. Він надзвичайно вродливий, вправний, дбає про свою фізичну форму. Спорт – улюблене його заняття. То ж ми сподіваємось, що він стане олімпійський чемпіоном і прославить Україну на світовому рівні.

Ведуча: Запрошуємо до отримання нагороди _____________________.

Ведучий: У цієї номінантки об’єднались найкращі риси дівчини-українки – любов, добре серце, чарівна краса та прекрасний голос. Вона понад усе любить співати український пісень, в яких оспівує любов до своєї мами, бабусі, родини та Батьківщини. Її мрія – стати співачкою.

Ведуча: Запрошуємо для вручення нагороди  «Українська перлина 2016» у номінації «Солов'їний голосочок» вчителя музики _____________________.

Ведучий: Та для отримання нагороди ___________________.

Ведуча: Про цю чарівну леді можна сказати просто – «любов». Вона опікується слабшими, відповідальна, кожну справу доводить до кінця. Своїми обіймами зворушує серце. Це дуже активна і творча натура. Бог наділив її неймовірною пластичністю та гарним слухом, що дозволяє їй гарно танцювати і всіх вражати.

Ведучий: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Данс-грація» запрошуємо вчителя ритміки ___________________.

Ведуча: То ж зустрічайте бурхливими оплесками нашу номінантку ______________.

Ведучий: Пісні наших вчителів зачаровують усіх оточуючих своєю чарівністю та мелодійністю. Всі ці роки їх солов’їні голоси несли тепло та любов в серця наших випускників.

Ведуча: То ж зустрічайте їх з музичним подарунком.

Вчителі виконують пісню «Ти не один»

Ведучий: Для вручення документа про освіту запрошуємо директора ________ та вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Творча особистість» педагога-організатора __________________.

Ведуча: Ця особистість відома тим, що прославила наш центр на всеукраїнському рівні в конкурсі «Податки очима дітей». Її творчі роботи зворушують серця людей своєю неповторністю та креативним змістом на різноманітних конкурсах та виставках. Сюжети своїх робіт вона бере під час мандрівок навколишнім світом. Ця дівчина – відкрита у спілкуванні, активна в повсякденному житті, чарівна та ніжна, як творча особистість.

Ведучий: То ж бурхливими оплесками зустрічайте цю неперевершену і творчу особистість ___________________.

 

Ведуча: Про цю номінантку можна сказати, що вона бездоганна і досконала. Вже по-дорослому планує своє життя. Не боїться роботи і труднощі її не лякають. Природжена актриса, але її мрія – стати дизайнером. З великим задоволенням створює композиції з квітів. На неї рівняється весь клас, для якого вона є авторитетом.

Ведучий: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Перша леді класу» запрошуємо соціального педагога _____________________.

Ведуча: До отримання нагороди запрошуємо ________________________.

Ведучий: Наступна учасниця – витончена натура, яка завжди має чудовий вигляд. Гарний смак робить її вишуканою і сучасною. У неї мрія – стати вчителем. Старанна, відповідальна, товариська, відкрита до спілкування та надзвичайно скромна.

Ведуча: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Леді скромність» запрошуємо логопеда ____________________________.

Ведучий: Зустрічаймо наша чарівну номінантку ________________________.

Ведуча: Наша наступна номінантка надзвичайно елегантна дівчина. Вона завжди в центрі уваги всього класу. Щира, добра, відверта, підбере потрібне слово для підтримки й допомоги слабшого та невпевненого в собі. Ця дівчина бере активну участь у виховних заходах не лише у нашому центрі, а й в місті. Вона як справжня королева своїм мелодійним голосом зачаровує усіх навкруги.

Ведучий: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Сленгова королева» запрошується логопед ________________________________.

Ведуча: До отримання нагороди запрошуємо ________________________.

Ведучий: Завжди поруч з нашими випускниками крокували наші педагог організатор і соціальний педагог, які вчили їх жити й працювати в учнівському колективі та суспільстві.

Ведуча: То ж запрошуємо їх до вітального слова.

Номер «Квиток в «Щасливе життя»»

Ведучий: Для вручення документа про освіту запрошуємо директора _________ та вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Юний майстер» вчителя трудового навчання ______________________.

Ведуча: Цей юнак – прекрасний друг, готовий жертвувати своїми інтересами заради інших. Він усьому наводить лад. Щось підкрутити, підбити, прибрати – не проблема. Не може сидіти без роботи і віддає свій час на добру справу.

Ведучий: То ж запрошуємо до отримання нагороди _______________________.

Ведуча: Про цю номінантку можна сказати – трішки сором’язлива, але справжня господиня. В її руках кипить робота. Цінує працю понад усе. В класі завжди порядок, все лежить на своїх місцях. Та й вдома перша помічниця. Мамина надія і опора.

Ведучий: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Панночка-господарочка» запрошуємо вчителя трудового навчання _______________________.

Ведуча: Запрошуємо до отримання нагороди _______________________.

Ведучий: Про цю номінантку можна сказати так, дівчина-загадка. Деколи буває дуже весела, говірка, емоційна, а інколи навпаки – тиха, спокійна. Вона дуже спостережлива, відкриває свій внутрішній світ лише тому, хто її любить і кому вона вірить, довіряє. Її головний друг і надія – її мама. Вона мріє стати кухарем.

Ведуча: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Леді Загадковість» запрошуємо вчителя трудового навчання ________________________.

Ведучий: Запрошуємо до отримання нагороди __________________________.

Ведуча: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Шляхетна особистість» запрошуємо вчителя інформатики _____________________________.

Ведучий: Про цього юнака говорять так: веселий, товариський, добрий та відвертий. Вміє підтримати будь-яку розмову. Разом з тим він поважає оточуючих, завжди привітний, ввічливий. Одним словом – шляхетна особистість.

Ведуча: То ж запрошуємо до отримання нагороди __________________________.

Ведучий: Для вручення нагороди «Українська перлина 2016» у номінації «Уміла майстриня» запрошуємо вихователя групи продовженого дня ____________________.

Ведуча: Наша наступна номінантка з раннього дитинства полюбила займатися рукоділлям. Воно стало сенсом її життя. Не дивлячись на юні роки, за її плечима багато перемог у творчих конкурсах, персональні виставки, додаткові професійні курси. Вона – справжня майстриня.

Ведучий: До отримання нагороди запрошуємо ____________________________.

Ведуча: Вчителі з трудового навчання щоуроку навчали наших випускників практичних життєвих навичок: прикрасити дім, доглянути за квітами, вирізьбити цукерницю, приготувати смачний обід. Вони – справжні майстри своєї справи. І сьогодні для вас, випускники, вони дарують свій шедевр.

Звучить музика. Вчителі дарують випускникам торт.

Ведучий: Шановні батьки! Запрошуємо вас привітати своїх дітей з їх нагородами.

Звучить музика. Батьки вітають випускників.

Ведуча: Дорогі випускники!

Свідоцтва й нагороди вам вручили.

Тож приймайте привітання

В цей щасливий час прощання.

Ведучий: Не стане в списках і журналах вас

Тривог в житті вам випало немало.

І вже ніколи вас не будуть захищати

Ні перша вчителька, ні перший вихователь.

Ведуча: То ж до  вітального слова запрошуємо перших вчителів та вихователів ________________.

Пісня «Бережи кохання»

Випускник: Любов і вдячність – іскра полум’яна,

Завжди горітиме – нетлінно у серцях

Спасибі вам, учнівські наші мами,

За те, що нам в життя вказали шлях

Ведучий: Усе було: і мрії, і бажання,

І хтось радів, а хтось чомусь зітхав.

Все відгуло, настав вже час прощання…

Згадайте всіх, хто вас навчав…

Випускник 1: Директор у школі – фігура центральна,

Як кажуть в народі – всьому голова!

Ви вміли нами керувати,

Приборкувати нас і нам прощати,

Та більше всього довіряти

В усьому довіряти нам

За все ми дуже вдячні Вам!

 

 

Виходять учні і дарують квіти

Випускник 2: Щасливий директор, коли в нього дружні,

Розумні та мудрі заступники.

Особам таким – побажання сердечні,

Аби не боліла у них голова.

Щоб тиск був у нормі, здоров’я ставало,

І школа у місті найкраща була.

Виходять учні і дарують квіти

Випускник 3: Математика – складна наука,

Хтось із учнів її любить, а для інших вона – мука.

Та в житті як не крутися, а без неї нам не обійтися.

А інформатика – річ класна, чудова і прекрасна!

Тож запрошуємо до нас

Наталію Миколаївну, що викладала її для нас.

Випускник 4: Все пам’ятай, про урок історії не раз згадай

Ми ж історію самі ще напишемо.

Та батьків не забувай, це ж історія – ти знай,

Вчителя теж без уваги не залишимо

Валерія Анатолійовича запрошуємо у цей святковий час

Отримати подяку від нас.

Випускник 5: Ваш цікавий світ – англійська мова

Грамотне письмо, легка розмова –

Ось чого ви нас завжди вчите!

Ви молода та ще красива дуже,

І нас до знань ви здібно ведете.

Наталіє Павлівно, запрошуємо вас до нас

У цей святковий час.

Випускник 6: Вивчає хто западини і гори,

Безмежні краєвиди неозорі.

Степи й долини – сенс життя,

Назад немає вороття.

Лілію Ярославівну вітаємо в нашій школі –

Їй відкриттів бажаємо доволі.

Випускник 7: Фізика та хімія – складні науки –

На уроках ми не знали скуки,

Бо завжди нас вчитель дивував

Та міцні знання давав.

Тож  Ірину Володимирівну вітаймо,

Компліментами засипаймо.

Випускник 8: Той, хто любить фізкультуру,

Має і мускулатуру.

Фізкультура, не секрет,

Є улюблений предмет.

За здоров’я, стан фізичний

І за розвиток всебічний.

Роману Миколайовичу дякуємо за все,

Перемог бажаємо понад усе.

Звучить пісня «Подяка вчителям»

Випускник 9: Антон Андрійович в столярній справі ас!

Що б робили ми без вас,

Без ваших працьовитих рук?

Для нас і вчитель ви, і друг.

Випускник 10: Любов Михайлівна з любов’ю вчила нас

На ділянках працювати повсякчас!

Все, що вміла, все, що знала –

Усе нам передала.

Випускник 11: Лариса Олександрівна у нас

В домоводстві просто клас!

Вишивати, шити і в’язати,

За будинком вправно доглядати,

Смачні страви готувати

Вміло научала нас.

Тож подяку приймайте від нас.

Випускник 12: Ви, Ганно Петрівно та Оксано Богданівно –  талант!

Усі це визнають.

Ми із задоволенням співали,

Музичний слух свій розвивали.

За це вам честь і шану віддаєм.

Випускник 13: Педагог-організатор всіх нас діставав:

Самоврядування, рейди, ради профілактики –

Ще якої вам романтики?!

Але дякуємо вам за це,

Все в житті нам користь принесе.

Випускник 14: Дорогі логопеди, ви навчали нас гарно говорити

Із фонетикою чудеса творити,

У роботах помилки шукати

І на справжній лад їх виправляти.

Випускник 15: Психологічна служба, як завжди на варті,

Колажі, тренінги на парті.

Цей кабінет спокою й рівноваги

Завжди шукали тут наснаги.

Випускник 16: Наш медичний персонал

Про здоров’я учнів дбав.

Від хвороб застерігав,

На масажі направляв.

Чай смачний у фітобарі попивали.

І на тренажерах м’язи розвивали.

Випускник 17: Хто в школі мив і прибирав,

Смачні обіди готував.

Хто школу нам охороняв

І двір наш гарно доглядав.

Нехай вам Бог допомагає,

Від лиха вас застерігає,

Здоров’я, щастя вам бажаємо

І щиру подяку виражаємо.

Всі разом: Спасибі вам за все!

Звучить пісня «Щира подяка»

Випускник 18: Завжди звикли поруч бути

Строгі класні керівники…

В теплих долонях плекали пташенят,

Не сподіваючись щирих подяк.

Виросли діти на радість батькам

Щиро сьогодні дякують вам.

Випускник 19: Вихователі рідні,

Ви як зорі світлі,

Бо вкладаєте в душі зерна правди й добра.

Ви як мами голубите малих діток своїх,

Там, де ви, завжди чути гарну пісню і сміх.

Випускник 20: Любов і вдячність – іскра полум’яна,

Завжди горітиме нетлінно у серцях.

Спасибі вам, учнівські наші мами,

За те, що нам вказали шлях

Класні керівники та вихователі вітають випускників.

Класний керівник 1: Ось травня прощальний деньок.

Ви прийшли до шкільного порога,

Щоб послухать останній дзвінок,

Той останній, що кличе в дорогу.

Рідний мій дев'ятий клас,

Той, що кращим в школі називали.

Що ж тепер побажати в цей час?

Ніби все, що могли, вже сказали.

Вихователь 1: Ви рушаєте в довге життя

У новім ХХІ столітті.

Побажаю вам щастя й добра,

Вам, тепер вже дорослішим, дітям.

Бережіть свою вірність і честь,

Те святе, чому школа вас вчила.

І щоб кожен, хто знав вас в лице,

Міг сказати: «Це добра людина».

Класний керівник 2: Хай не згасне вогонь у серцях,

Хай буяє наснага і сила,

Хай вам буде завжди вороття

До землі, яка вас зростила.

Хай таланить рокам молодим,

Не впадіть на життєвому полі.

Хай завжди для вас буде святим

Той вогонь, що у батьківськім домі.

Вихователь 2: Щоб життя дарувало добро,

Йдіть твердим і упевненим кроком,

Щоб не соромно потім було

Перед совістю і перед Богом.

Не чекайте під камінь води,

Прокладаючи щастю дорогу,

І приходьте частіше сюди,

До оцього шкільного порога.

Звучить пісня «Вибір є…»

Ведуча: Завтра стрінете на світанні сонця ясен схід.

Ляже в буйнім квітуванні перед вами світ.

Закружляє на прощання вас шкільний цей вальс.

Рідна школа із любов’ю проводжає вас

Ведучий: Золотяться юні мрії,

Ритм вистукують роки,

Вальс одвічної надії,

Вальс для вас, випускники.

Випускники танцюють вальс

Класний керівник 1: Сьогодні ми згадали багатьох людей, які брали участь у нашому шкільному житті.

Класний керівник 2: Ще нам дуже хочеться звернутися зі словами подяки до найрідніших для вас – ваших батьків!

Класний керівник 1: Родина – це таке маленьке слово,

А скільки ж в ньому сенсу, доброти.

Це – мами перша колискова,

Це – батьків прояв теплоти.

Класний керівник 2: Це все. Що може бути краще

За рідних й дорогих людей?

Не покидайте їх нізащо,

Бо це все рідне, дороге!

Класні керівники співають пісню «Два крила»

Випускник 21: Ми до батьків сказати хочем слово

І привітати щиро від душі,

Подякувати за юнацтво веселкове,

Вклонитися низенько до землі.

Бо без батьків, чого ми в світі варті.

Без маминої ласки і тепла,

Без батьківської строгості і жарту,

І без свого родинного тепла?

Випускник 22: Батьки нас, як пташат, в гнізді зростили

І нам давали раду, як могли,

У наших душах сонце засвітили

І крила для польоту нам дали.

І небо, і зірки для нас відкрили,

Красу і силу дітям віддали.

І що могли – для нас усе зробили,

Спасибі, дорогі наші батьки.

Випускник 23: І ти за нас, матусю, не журися,

На славу й честь благослови синів.

Будь певний, батьку, весело всміхнися,

Ми ще повернем славу козаків!

Ми молоді, здорові, духом сильні,

І перед нами – тисячі доріг!

Збудуєм щастя в Україні вільній.

Тож дай в дорогу, мамо, оберіг.

Випускник 24: Проведи мене, мамо, будь ласка, проведи до воріт

Хай простелиться доля, мов казка мені рідна у слід.

Відгородить вона мене всюди від нещасть і біди.

Поведи мене, мамо, між люди, в білий світ проведи.

Рідна мамо, подай мені руку, я у танці тебе поведу,

Попрощаємось разом з дитинством,

Вдячним серцем до ніг припаду.

Ведуча: Дорогі випускники, підійдіть до своїх батьків. Низенько вклоніться їм до землі, подякуйте за щасливі роки дитинства та запросіть на батьківський вальс.

Випускники з батьками танцюють вальс

Ведучий: Дорогі випускники! Ще не раз у цьому залі лунатимуть сміх, спів, щороку школа прощатиметься зі своїми випускниками, а ви востаннє стоїте у цьому залі. Запам’ятайте себе такими: молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії, на здійснення всіх мрій і сподівань. І якщо у дорослому житті у вас траплятимуться хвилини відчаю, якщо доля буде несправедливою до вас, згадайте оце свято, своїх друзів дитинства та вчителів.  Вам стане легше, ви відчуєте себе не такими самотніми.

Звучить пісня «Випускний»

Ведуча: Ще будуть сьогодні радість, передчуття чогось незвичного. Та урочиста частина нашої церемонії добігає кінця.

Ведучий: За давньою українською традицією, проводжаючи дітей в дорогу, батьки благословляли їх.

Ведуча: Благословення батьківське прийміть,

У добрий час ви впевнено ідіть.

Ведучий: Нехай рясніють ниви колоскові,

В житті хай буде злагода і мир.

На чистому, як сонце рушникові

Батьки несуть вам хліб і сіль.

Батьки благословляють дітей з короваєм.

Ведуча: А чому ж то на серці туга, печаль?

А чому ж то мелодія смутком лунає?

Проводжаємо вас ми зі школи в життя,

Щастя, радості вам від душі побажаєм.

Поважайте, шануйте батьків, вчителів,

Своїх друзів по школі в біді не лишайте.

Пам’ятайте, що всі ми – єдина сім’я,

Пам’ятайте про це, пам’ятайте.

Ведучий: Так і вас проводжаєм із смутком в душі,

Як летить швидко час, непомітно.

Кожен з вас обирає свій шлях у житті,

Кожен з вас має долю одну, неповторну.

Але всі намагайтесь творити добро,

Досягати вершин лише чесно, невтомно.

Поважайте, шануйте батьків, вчителів,

Своїх друзів по школі в біді не лишайте.

Пам’ятайте, що в школі завжди раді вам,

Пам’ятайте про це, пам’ятайте.

Ведуча: Спливає врочиста година і мрії у небо пливуть.

Чекає на вас Україна! Рушайте сміливіше у путь!

Батьки роблять «живий коридор» та обсипають дітей зерном і пелюстками квітів. Звучить «Пісня про рушник»

Батько1. Здавна у народі існує повір’я – коли людина вирушає в дорогу і йде дощ – то на щастя. А сьогодні, дорогі діти, над вашими голівками розсиплеться сріблом і дзвоном срібний дощик. Задумайте в цю мить бажання і воно обов’язково збудеться.

Мати 2. Обсипаємо вас, діти, зерном,

Щоб жили ви всі на добро,

Щоб вам солодко жилося

І задумане збулося.

Батько 3. Сиплемо вам пелюстки з квітки,

Хай щастить вам, любі дітки,

На щастя, на здоров’я,

На щасливу дорогу.

Мати 4. А ще вам – довгих літ і море квітів,

Хай кличуть вас осяяні дороги.

Сміливо йдіть, наші дорослі діти,

В шляхи життєві від шкільних порогів!

 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше