Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

  Ознайомлення, всебічний аналіз та обговорення концепції Нової української школи в колі освітян – запорука її сприйняття громадськістю. Про це йшлося 22 серпня на серпневій конференції працівників освіти Києва та Київської області «Велика педагогічна рада» в Київському університеті імені Бориса Грінченка. 

Спілкуючись під час заходу з освітянами, міністр освіти і науки України розповіла про основні положення концепції Нової української школи, зокрема, про ключові компетентності для життя, педагогіку партнерства та способи мотивації вчителя, а також закликала до широкого обговорення концепції.

 

«Для того, щоб зміни в системі освіти були підтримані всією країною, вони мають бути прийняті тут, у колі освітян. Саме тому для мене дуже важливо почути ваші думки, ваші застереження, запитання, пропозиції. Обговорення концепції триватиме не тільки на таких серпневих радах освітян, але і протягом всього вересня в різних форматах - від педагогічних нарад до дистанційних конференцій. Всіх запрошую долучитися до цього обговорення, щоб ретельно й детально опрацювати зміни на які вже давно чекає наша школа», – розповіла Лілія Гриневич.

http://osvita.ua/school/52106/

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше