Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

2Google запустив тематичну онлайн-експозицію, присвячену світу живої природи та еволюції людства. Користувачам пропонується відвідати 150 інтерактивних виставок з 300 тисячами фотографій і відео та 30 віртуальних турів по 50 музеям світу. Виставка доступна на сайті проекту Google Arts & Culture .
Як повідомляють розробники, вони використовували технологію віртуальної реальності, щоб «оживити» деякі експонати, наприклад, Жіраффатітана з Музею природної історії в Берліні, одного з найвищих динозаврів, що коли-небудь жив на планеті.

 


Відвідувачам онлайн-виставки також пропонують подивитися, як виглядають 3 000 видів живих істот, зібраних в одній «гігантській шафі», і дізнатися, як могли б виглядати наші пращури, віртуально відвідати виставки 50 найцікавіших інтерактивних музеїв світу.
Експонати можна розглянути в браузері, а також в новому додатку Google Arts & Culture на пристроях iOS і Android. Панорамні відео доступні також на YouTube. Всі інтерактивні виставки та онлайн-екскурсії проводяться англійською мовою.

 

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше