Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

image002Це пам'ять про наших краян, які боролися і віддали життя за Гідність і Свободу,  цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. Це долі найкращих синів України, які ціною свого життя виборювали щасливе майбутнє, спокій у кожному домі, мир у нашій країні.

На сайті розміщено інформацію про героїв, які народилися і проживали на Рівненщині, і тих, чиє життя волею долі було пов’язане з нашим краєм.  Найстаршому виповнилося 55, двом наймолодшому лише 19 років.

111 історій – це біографії воїнів, нагороди,  окремі публікації про них в пресі та в мережі інтернет, список всіх публікацій,  посилання на відеоматеріали. Інформація про  вшанування земляками пам’яті  загиблих: відкриття пам’ятних дошок , меморіалів. А ще листи героїв  до рідних, спогади про них  побратимів, друзів, вчителів, родичів. Вірші земляків, присвячені пам’яті  загиблих  на майдані та в АТО .

Технічна розробку  сайту здійснена безкоштовно  Комп'ютерною Академією “Шаг” м. Рівне, викладач Плебанський Андрій. В структурі сайту рубрики: «Майдан»;  «АТО» (інформація розміщена в межах  районів, міст області); «Список загиблих»; «Героям присвячується»( поезія,  відеоматеріали). Через форму «Контакти» користувачі мають можливість  надіслати інформацію, яка доповнить сторінки сайту про загиблих земляків.

Сайт створюється Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, центральними районними та міськими бібліотеками області.

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше