Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Методичні рекомендації

щодо відзначення 500-річчя Реформації в освіті

 

Шановні педагоги! На виконання указу Президента України № 357/2016 від 26.08.2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» пропонуємо вам скористатися при проведенні просвітницьких заходів присвячених відзначенню в Україні 500-річчя Реформації методичними рекомендаціями які допоможуть вам у повній мірі розкрити зміст і значення початку процесу, який триває уже 500 років і впливає на історію всього людства. Українська історична наука і освіта значно недооцінювала значення Реформації в історії людства. Це було викликано радянською атеїстично-матеріалістичною пропагандою, яка ґрунтувалася на ідеї створення нового суспільства з нових людей гіперболізуючи колектив і колективне та нівелюючи особистість і особисте у громадському житті.

Відзначення 500-річчя Реформації, яка, на думку значної частини дослідників, поклала край Середньовіччю і відчинила двері Новому часу, сприятиме зростанню ефективності реформування більшості сфер українського суспільного життя ХХІ ст. Налагодження відкритого суспільного діалогу між носіями різних світоглядів полегшуватиме консолідацію суспільства і вирішення багатьох наболілих проблем пересічних українців. Використання досвіду протестантських країн у вирішенні соціально-економічних проблем можливе лише за умови примирення представників різних релігійних організацій. Це призведе до поліпшення соціального клімату в Україні і зростанню рівня суспільної моралі. Укладачі цих методичних рекомендацій, працюючи над ними переслідували саме цю високу мету.

Висвітлення європейських реформаційних процесів, у світлі їх впливу на історію людства, розкриє перед нами можливості використання позитивного досвіду реформаторів, а також уникненню негативних сторін реформаційного процесу. Використання інтерактивних методів надання освітніх послуг допоможе створити умови для прискорення реформування української системи освіти і наближення її до втілення у життя найкращих світових стандартів, зокрема втілення принципів особистісно орієнтованої освіти. Реалізація методичних рекомендацій значно розширить знання учнів про суть Реформації та її вплив на історію людства, допоможе розвинути в учнів здійснювати порівняльний аналіз і систематизацію фактів, сприятиме формуванню навичок виявлення причинно-наслідкових зв’язків і виявлення логічних суперечностей.

Автори розробок рекомендують різні завдання, форми і методи вивчення навчального матеріалу з проблеми Реформації-500 і бажають успіхів педагогам і дітям!

Завантажити: Розробки уроків на тему "500-річчя Реформації" (Документ Word)

Зміст:

Історія Реформації для дошкільнят

Заняття для дітей старшого дошкільного віку

Автор Віра Сучок


Про 500 років історії Реформації

Заняття для дітей старшого дошкільного віку або першого класу

Автор Віра Сучок


95 тез Мартіна Лютера

Виховний захід для учнів 1-4 класів

Автор Андрій Гренишин


Реформи починаються із серця 

Урок для учнів 5-7 класів

Автор Ірина Сіданіч


Вплив Реформації на історію людства

Урок для 8-11 кл.

Автор Андрій Гренишин


Завантажити: ДУХОВНА РЕФОРМАЦІЯ - РУШІЙНА СИЛА ВІДРОДЖЕННЯ КРАЇНИ! МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ 500-РІЧЧЯ РЕФОРМАЦІЇ В ОСВІТІ (Презентація Microsoft PowerPoint)

Історія Реформації для дошкільнят

Заняття для дітей старшого дошкільного віку

Автор Віра Сучок

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше