Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
 Пропонуємо новий засіб оволодіння знаннями для більш повного і точного розуміння предмету. Навчальний засіб тематично повністю відповідає шкільному курсу предмета, значно збагачуючи його виклад засобами мультимедіа. За допомогою комп'ютерної графіки та анімації Ви наочно побачите те, що дуже складно чи взагалі неможливо описати словами - як відбуваються приховані від очей явища та процеси.

Сучасні технології та дружня ігрова форма викладу навчального матеріалу

створюють комфортне середовище для навчання. Це суттєво підвищує швидкість і якість засвоєння матеріалу, бажання вчитись.

Якість матеріалу

у продукті використана велика кількість відеофрагментів, комп'ютерної графіки й анімації, фото, малюнків, а також: теоретична частина шкільного посібника, словники, іменні покажчики, методичні рекомендації.

Якість викладу

продукт створений у співпраці заслужених педагогів і досвідчених режисерів. Тексти озвучені професійними акторами, супроводжені музикою та звуковими ефектами.

Простота використання

усі тексти написані крупним шрифтом, зображення великі та чіткі, навігація інтуїтивно зрозуміла навіть для учнів молодших класів.

Універсальність

продукт можна застосовувати як на шкільних уроках, так і для індивідуального навчання вдома. Урок можна демонструвати на моніторі комп'ютера, на телевізорі, з допомогою проектора.

Самоконтроль

тести й задачі подані в кінці кожного тематичного розділу.

Сайт http://newschool.com.ua/

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше