Останні новини

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

  Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2018 році, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Про це йдеться у наказі МОН, що підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Перелік тестових предметів наступного року дещо зміниться. До програми тестування включено тести з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та англійської, іспанської, французької та німецької мов. До переліку предметів не включено тест ЗНО з російської мови.

 

Детальніше...

  Верховна Рада схвалила законопроект про освіту, який започатковує реформу освіти в Україні.
Одним із нововведень закону є 12-річна середня освіта. Схвалений документ передбачає, що повна загальна середня освіта в Україні є обов’язковою і здобувається в інституційних або індивідуальних формах, визначених законодавством, як правило, в закладах освіти.

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні починати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

Детальніше...

  Нещодавно у газеті "Вісті Рівненщини була опублікована стаття "Згадаймо про кожного" У ній вперше зроблено огляд сайту-меморіалу "Революція гідності. Війна. Рівненщина" http://memory.rv.ua/, який присвячений памяті загиблим землякам.Читачі ще раз перегорнуть сторінки боротьби наших хлопців за рідну землю:Донецький аеропотр, Ілловайськ, інші населені пункти. Дізнаються, як вшановується память про захисників нашими земляками.

Детальніше...

З 1 вересня спеціалізовані школи-інтернати більше не приймають дітей з затримкою розвитку. В Україні переводять дітей з інвалідністю в загальноосвітні школи. Батьки таких дітей можуть віддати свою дитину в будь-яку школу, а навчальний заклад не має права відмовити. Навпаки – він має створити всі умови для навчання дитини з особливими потребами. Як з нового навчального року будуть навчатися діти з інвалідністю, дізнавався сайт "Сегодня".

http://ukr.segodnya.ua/

Гриневич: найбільший виклик - перепідготовка вчителів

Цілий рік в освітянській спільноті йдуть розмови про запровадження Нової української школи, в якій закладаються принципово інші підходи компетентнісної школи. Міністр освіти і науки Лілія Гриневич в інтерв’ю розповіла «Экономическим известиям», якою буде Нова українська школа і як міністерство буде запроваджувати зміни в середній освіті.

З якими труднощами сьогодні зіштовхується реалізація проекту Нової української школи?

 

Детальніше...

Вашу публікацію на сайті може засвідчити Сертифікат

mini

Революція гідності. Війна. Рівненщина

Сайт пам'яті загиблих
Революція гідності. Війна. Рівненщина

Опитування

Які джерела електронних ресурсів Ви використовуєте найчастіше?
 

Інше