FORGOT YOUR DETAILS?

Вівторок, 09 Жовтень 2018 / Published in Новини

Освітня компанія ZNOUA вже вп’яте запрошує випускників шкіл та їхніх батьків відвідати Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». В програму форуму входять виступи спікерів, які докладно ознайомлять учасників форуму із нововведеннями у програмі ЗНО, його особливостями  та хитрощами.

Панельні дискусії з представниками різних професій (філологія, ІТ, маркетинг) допоможуть глибше випускникам пізнати зворотній бік працевлаштування та дадуть більш повну картину того, що очікує майбутніх студентів після отримання диплому. Спікери форуму розкажуть про очікування роботодавців від випускників, тонкощі профорієнтації та про можливості здобуття освіти за кордоном.
http://osvita.ua/school/62078/

Вівторок, 09 Жовтень 2018 / Published in Новини

Ваша дитина мріє про навчання в Німеччині, а Ви думаєте, що спочатку бажано підвищити рівень німецької й якимось чином підготуватися до навчання? Компанія Albion Education надає можливість провести від 1 тижня до 1 року в державній німецькій школі й отримати безцінний досвід!

Участь в програмі можлива для школярів у віці від 12 до 18 років. Мінімальний рівень знання німецької мови – А2. Школу для навчання можна вибрати в одному з восьми регіонів Німеччини, у таких містах, як Берлін, Штутгарт, Дрезден, Бонн, Кельн, Ганновер, тощо, районі Шварцвальда, Боденського озера чи живописного півдня Баварії.
http://osvita.ua/abroad/higher_school/germany/62080/
 

 

Четвер, 27 Вересень 2018 / Published in Новини

Організація Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils) доводить до Вашого відома інформацію щодо програми культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для
старшокласників „Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX).

Перший тур конкурсу для школярів з міста Рівне відбудеться: 29 вересня 2018 року 9:00 м. Рівне, вул. Пушкіна, 17 ЗОШ №15

Для того, щоб взяти участь у тестуванні в 2018 році, учасники мають….. див. нижче
FLEX Flyer_18 Rivne

 

 

Понеділок, 24 Вересень 2018 / Published in Без категорії, Новини

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів.

Про це повідомили на сайті МОН.

Метою проекту є створення сприятливих умов для вивчення окремих предметів, спрямованих на формування знань, інших компетентностей, світогляду, розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, емоційно-вольових та/або фізичних якостей учнів“, – йдеться у повідомленні.

За проектом, класи ділитимуть на групи:

https://www.rvosvita.org.ua/news/mon-rozrobylo-novyj-poryadok-podilu-klasiv-na-hrupy.html

Четвер, 20 Вересень 2018 / Published in Новини

Реформа освіти розпочалася. Дуже не хотілося б, аби задекларовані цілі реформи, прописані ключові та предметні компетентності зникли з навчальних планів та програм через можливу зміну прізвищ людей, що приймають рішення. Однак запобіжником щодо таких побоювань стало б чітке дотримання процедур змін, про які говорилося ще у 2014 році, однак, на жаль, без наслідків.

Не дуже глибоко знаю, які настрої панують серед тих освітян, які займаються природничою чи філологічною освітою (ймовірно, існує так само багато запитань), але історична освіта продовжує бути предметом уваги як у ФБ середовищі, так і на сторінках педагогічних видань і, звісно, у розмовах вчителів та почасти батьків.
http://osvita.ua/school/reform/61921/

Понеділок, 17 Вересень 2018 / Published in Новини

Проект “Розвиток дитини” пропонує небайдужим батькам та вчителям початкової школи нову можливість для навчання дітей письму – Генератор завдань «Прописи». Цей сервіс допоможе зробити індивідуальні завдання-прописи з метою якісного оволодіння навичками каліграфічного написання літер української абетки.

Виконання різноманітних вправ, запропонованих “генератором”, дозволить учням першого класу поступово, не форсуючи подій та не відчуваючи м’язової втоми, вдосконалити свою каліграфічну майстерність. А батькам та педагогам – більше не турбуватись про пошук дидактичних розвиваючих завдань для дітей.

/http://osvita.ua/school/52564/

 

Понеділок, 17 Вересень 2018 / Published in Новини

100% букварів, підручників з математики та курсу «Я досліджую світ» для 1 класу надруковані та передаються на розвезення до обласних книжкових баз. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України сьогодні, 14 вересня 2018 року.

«Для нас важливо, щоб підручники з базових предметів – букварі, підручники з математики та курсу «Я досліджую світ» – прийшли в школу швидше, аби вчителі могли з ними ознайомитись та почати роботу з дітьми. Загалом 2 тижні на доставку – нормальний термін, враховуючи досвід попередніх років, тобто підручники мають бути в школах до 1 жовтня. Але завжди є застереження щодо роботи місцевих органів самоврядування. Ми довозимо всі книжки до обласних книжкових баз, а далі їх розвозять місцеві органи самоврядування. Тому я хочу звернутися до управлінців на місцях: будь ласка, не зволікайте з розвезенням, одразу щойно отримаєте підручники на обласні бази – починайте довезення до шкіл», – підкреслила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

https://mon.gov.ua/ua/news/usi-bukvari-pidruchniki-z-matematiki-ta-kursu-ya-doslidzhuyu-svit-dlya-1-klasu-vzhe-nadrukovani-na-100-i-peredayutsya-dlya-rozvezennya 

Понеділок, 17 Вересень 2018 / Published in Новини

Благодійний фонд «Happy Paw» запрошує школи провести 4 жовтня Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до чотирилапих.

На уроці вчителі зможуть обговорити з учнями важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження з ними.

Готові конспекти уроків доброти, що схвалені Міносвіти, можна завантажити за посиланням.

Також, 4 жовтня Національним реєстром рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня».

Якщо ваш навчальний заклад має бажання не лише долучитись до проведення Всеукраїнського уроку доброти, але й стати учасником встановлення рекорду та отримати сертифікат-учасника заповніть до 24 вересня заявку за посиланням та надішліть фотозвіт про проведення уроку на електронну адресу bioetika@happypaw.ua до 05 жовтня.

урок доброти

Вівторок, 11 Вересень 2018 / Published in Новини

Новий Державний стандарт початкової освіти, що затверджений 21 лютого 2018 року, визначає вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей учнів початкових класів.

Метою початкової освіти, яка включає два цикли, а саме 1-2 і 3-4 класи, є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей, розвиток самостійності, творчості та допитливості.

Практичні завдання для учнів 1-2 класу НУШ

Вівторок, 11 Вересень 2018 / Published in Новини
Оцінювання першачків має бути стимулюючим, – міністр

Оцінювання в першому класі має бути формувальним – без жодних абстрактних та караючих номерних оцінок, таємним, адже тільки вчитель, школяр та його батьки мають знати про результати навчання, а також підтримувати постійний зворотній зв’язок для інформування про прогрес дитини. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

«Для першачків ми передбачаємо стимулююче оцінювання – жодних абстрактних каральних оцінок. Що є надзвичайно важливо, батьки мають бути повністю поінформовані про навчальний прогрес дитини», – зазначила міністр.

http://osvita.ua/school/reform/61847/

TOP