FORGOT YOUR DETAILS?

Вівторок, 31 Березень 2020 / Published in Новини

Можна в школу не ходити! Перша дистанційна школа в Україні запрошує на навчання учнів та екстернів з 1 по 11 класи.
Школа “Оптіма” пропонує кілька форм навчання:

https://optima.school/vstup/demo-dostup-do-navcalnogo-sajtu?gclid=EAIaIQobChMI1eWtwu3E6AIVRC4YCh1nGQWzEAEYASAAEgJD0fD_BwE

Вівторок, 31 Березень 2020 / Published in Новини

У цій статті з досвіду колег ви дізнаєтесь про таке:

  • Які особливості оцінювання під час дистанційного навчання і чому завдання мають бути значно легшими?
  • Чому тільки тестів не достатньо і чому важливі проблемні завдання та запитання?
  • Як організувати навчання та оцінювання у початковій школі?
  • Як діяти, якщо у класі є діти без доступу до ґаджетів чи якісного інтернету?
  • Як проводити диктанти і їхню перевірку при дистанційному навчанні?
  • Як скоординувати дистанійне навчання в базовій школі?

https://nus.org.ua/articles/yak-vony-tse-roblyat-vchytelky-pochatkovoyi-bazovoyi-ta-starshoyi-shkoly-pro-organizatsiyu-dystantsijnogo-navchannya-ta-otsinyuvannya/

Вівторок, 31 Березень 2020 / Published in Новини

“Нова українська школа” зібрала найпоширеніші запитання батьків і вчителів. На них відповідає Алевтина Лотоцька, головна спеціалістка МОН (2008-2019), яка брала участь у розробленні Державного стандарту початкової освіти, методичних рекомендацій із викладання навчальних предметів та оцінювання навчальних досягнень учнів та учениць.

1. Чи потрібно оцінювати роботу учнів та учениць при ДН під час карантину?

Потрібно. Оцінювання – встановлення рівня навчальних досягнень учня/учениці в оволодінні змістом предмета відповідно до вимог чинних програм. За технічної можливості, проводьте оцінювання результатів навчання за допомогою дистанційних платформ Докладніше – дивіться відповідь на запитання 2.

2. Як отримувати зворотний зв’язок та виконані завдання від учнів для оцінювання?

https://nus.org.ua/questions/otsinyuvannya-v-dystantsijnomu-navchanni-zapytannya-vidpovidi/

Вівторок, 31 Березень 2020 / Published in Новини

Оскільки багато навчальних закладів по всьому світу, зокрема і в Україні, вже закриті для відвідування, або планують цей крок через COVID-19, більше половини учнів світу не можуть відвідувати навчальні заклади. Педагоги зіштовхуються з проблемою викладання дистанційно в небачених масштабах, а в деяких випадках – вперше.

У зв’язку з цим, Google створив нові ресурси дистанційного навчання, зокрема колекцію навчальних матеріалів, список корисних додатків, новий ресурс YouTube Learn@Home, розроблений для сімей, а також низку публікацій на блозі та вебінарів.

Також Google зробив преміальні функції Meet безкоштовними для шкіл до 1 липня 2020 року. Це включає в себе можливість 250 учасників спілкуватися одночасно, записувати уроки та прямі трансляції.
https://osvita.ua/school/72286/

Вівторок, 31 Березень 2020 / Published in Новини

6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу.

За словами Президента, у межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

https://osvita.ua/school/72348/

Вівторок, 31 Березень 2020 / Published in Новини

Міністерство освіти і науки надало гриф «Рекомендовано МОН» шкільним підручникам для 7 класу.

Відповідний наказ підписаний т.в.о. міністра освіти і науки.

Загалом гриф отримали 27 назв підручників, до переліку яких увійшли підручники з історії України, всесвітньої історії, інформатики, кримськотатарської мови, а також підручники з української мови для учнів 7 класу з навчанням польською, румунською та угорською мовами.

https://osvita.ua/school/72398/

Четвер, 12 Березень 2020 / Published in Новини

Міністерство освіти просить керівництво усіх закладів загальної середньої освіти максимально та активно сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації педагогічних працівників. Про це йдеться у методичних рекомендаціях щодо підвищення кваліфікації вчителів, які надані освітнім відомством.

Надання детальних роз’яснень щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, пов’язане з ухваленням нового закону «Про повну загальну середню освіту», яким зокрема, деталізовано нові підходи до підвищення кваліфікації.

https://osvita.ua/school/71546/

 

Четвер, 12 Березень 2020 / Published in Новини

Інформацію про дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде повідомлено додатково. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, у відповідь на інформацію ЗМІ про перенесення дат проведення пробного ЗНО.

Як відомо, 11 березня в Україні та Києві оголошено про вжиття протиепідеміологічних заходів, що мають на меті упередження від можливого розповсюдження захворювання на коронавірус в Україні.
https://osvita.ua/test/71574/

Неділя, 08 Березень 2020 / Published in Новини

До призначення нового міністра освіти і науки обов’язки міністра виконуватиме перший заступник Юрій Полюхович. Про це в ефірі Радіо НВ сказала екс-міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Разом з тим, вона зазначила, що члени її команди ще не вирішили, чи продовжать вони роботу у міністерстві, і це буде насамперед залежати від того, хто стане новим міністром освіти та науки.

https://osvita.ua/news/71476/

Неділя, 08 Березень 2020 / Published in Новини

Кабінет Міністрів спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд 553 млн грн для виплати запланованих надбавок молодим вчителям.

Планується, що виплати будуть здійснені наприкінці року. Надбавки отримають понад 73 тисячі вчителів, які мають стаж роботи до 10 років.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, одноразова виплата має на меті підтримку молодих вчителів, які працюють у школі.

http://osvita.ua/school/71411/ 

TOP