FORGOT YOUR DETAILS?

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Інклюзія, Новини

Публікуємо другу частину статті про те, як організувати спілкування дітей в інклюзивному класі.

Про це розповіла магістриня корекційної педагогіки, поведінкова аналітикиня, вчителька-логопединя школи №58 м. Києва, виконавча директорка Української асоціації поведінкових аналітиків Ольга Малікова під час трансляції для “Нової української школи”

https://nus.org.ua/articles/yak-organizuvaty-ta-pidtrymuvaty-spilkuvannya-i-vzayemodiyu-ditej-v-inklyuzyvnomu-klasi-chastyna-2/

 

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини, цікаво знати

Уміння вести аргументований діалог, доводити власну думку, критичне мислення та активне слухання – сприяти їхньому формуванню як в учнів, так і в самих учителів покликаний новий практичний посібник від Британської Ради “Діалог, Переговори та Дебати”.

Його можна використовувати в будь-якому класі – від 1-го до 12-го – на уроках із будь-якого предмету.

У чому особливість посібника та як він може допомогти підвищити ефективність навчання – читайте в статті “Нової української школи”.

https://nus.org.ua/articles/yak-vykorystovuvaty-dialog-peregovory-ta-debaty-na-urokah-posibnyk-dlya-vsih-uchyteliv-vid-brytanskoyi-rady/

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини, цікаво знати

Складність розв’язання конфліктів пов’язана з тим, що люди обирають неправильні стратегії. Тож як обирати правильні й не заводити ситуації в глухий кут?

Про це розповіла психологиня, бізнес-тренерка, авторка онлайн-курсу “Емоційна зрілість” Наталія Солянікова на тренінгу для вчителів від ГО “Смарт освіта” (за підтримки МФ “Відродження”)

“Нова українська школа” публікує короткий виклад виступу.

ЩО ТАКЕ ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ

https://nus.org.ua/articles/shho-take-emotsijnyj-intelekt-nenasylnytske-spilkuvannya-ta-yak-myrno-rozv-yazuvaty-konflikty/

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини, цікаво знати
Нова типова освітня програма для 5–9 класів спричинила чимало дискусій в освітян і батьків учнів – мовляв, вона перевантажена й не гнучка. З цим не погоджуються керівник Українського інститут розвитку освіти Вадим Карандій і заступник директора Команди підтримки реформ МОН Роман Шиян. Вони кажуть, що програма таки дає змогу школам бути гнучкими.

У цій статті читайте про:

  • як забезпечити гнучкість нової Типової освітньої програми;
  • конструктор навчальних планів;
  • викладання міжгалузевих курсів;
  • виклики, пов’язані з оплатою праці вчителів.

ЯК ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ГНУЧКІСТЬ ПРОГРАМИ

https://nus.org.ua/articles/yak-shkoli-pidlashtuvaty-novu-typovu-programu-dlya-5-9-klasiv-pid-svoyi-potreby/

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини, цікаво знати

ЯК ОРГАНІЗОВАНО НАВЧАННЯ

Нині в Києві і старша, і початкова школи навчаються дистанційно. У школі є спеціальний розклад на випадок, коли діти навчаються дистанційно.

Механізм такий: початкова школа зазвичай навчається з 9:20 ранку, а 5–11 класи  з 10-ї. Це пов’язано з тим, що коли всі діти навчалися в школі, директору треба було розвести потоки.

Як усе працює:

https://nus.org.ua/articles/yak-organizovano-dystantsijne-navchannya-v-kyyivskij-shkoli-16-punktiv/

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини

Нову субвенцію обсягом 1 млрд грн на заходи, пов’язані з COVID-19 в частині освіти, спрямують на облаштування комп’ютерним обладнанням робочого місця вчителя.

Про це повідомив начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України Юрій Кононенко під час панельної дискусії «Рік в онлайні: як впоралася система шкільної освіти з викликами пандемії? Досвід України та Естонії».

http://osvita.ua/school/82173/

 

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини

Центр перспективних досліджень Голокосту імені Джека, Джозефа і Мортона Менделів Меморіального музею Голокосту США оголошує про проведення онлайн програми для осіб, зацікавлених у дослідженні та викладанні університетських курсів з єврейської історії та студій Голокосту в Україні.

До участі запрошуються університетські викладачі (асистенти та доценти), дослідники (аспіранти та магістри), які працюють або навчаються в університетах України (IV рівень акредитації).

До розгляду прийматимуться подання від претендентів, хто планує займатися науковою роботою або вже професійно досліджує студії Голокосту, а також від тих, у кого відмінні наукові інтереси, але вони зацікавлені у розробці та викладанні відповідних університетських курсів.

https://osvita.ua/vnz/82203/

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини

Наказом Міністерства освіти і науки затверджено Програму другого блоку єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – тесту з восьми базових правничих дисциплін. Програма першого блоку ЄФВВ – тесту загальних навчальних правничих компетентностей – поки що залишається без змін.

Перелік правничих дисциплін у програмі залишився без змін. Тест включає завдання на перевірку знань з таких галузей:

https://osvita.ua/master/master-zno/82210/ 

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини

Працівникам сфери охорони здоров’я, освіти, а також соціальної сфери не потрібно записуватись в чергу для вакцинації проти COVID-19, реєстрацію на вакцинацію здійснюватимуть керівники закладів.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Зокрема, у відомстві зазначають, що про запис у чергу або ж реєстрацію на щеплення має подбати роботодавець.

https://osvita.ua/school/82216/ 

Вівторок, 13 Квітень 2021 / Published in Новини

10 квітня у більшості регіонів для майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання було проведено пробне тестування.

Цього року, через епідемічну ситуацію, кожен учасник мав можливість обрати для проходження пробного ЗНО лише один з тестів із запропонованого переліку.

Освіта.ua пропонує усім бажаючим дистанційно пройти тест пробного ЗНО з української мови, а також з української мови і літератури, що були запропоновані для виконання учасникам пробного ЗНО 10 квітня.

В онлайн-тесті використані завдання тестових зошитів, що виконували учасники пробного тестування.

https://osvita.ua/test/82221/ 

TOP